Denetim Kurulu Üyeleri

 • ANASAYFA
 • BANKAMIZ
 • Organizasyon Yapısı
 • Banka Yönetimi
 • Denetim Kurulu Üyeleri
Denetim Kurulu Üyeleri
 • Fatih ÖZGÖKÇEN - Denetim Kurulu Üyesi

  FATİH ÖZGÖKÇEN

  1977 yılında Konya’da doğmuştur. İlkokulu Konya Gazi Mustafa Kemal İlkokulunda, ortaokul ve liseyi Konya Merkez İmam Hatip Lisesinde tamamlamıştır.

  1998-2002 yılları arasında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesinde öğrenim görmüştür.

  Yüksek Lisansını Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Özel Hukuk Ana Bilim dalında tamamlamıştır.

  2003 yılından itibaren Konya’da serbest avukatlık yapmaktadır. Serbest avukatlık süresince çeşitli ticari şirketlerin, işletmelerin ve Kamu Kurumlarının Hukuk Müşavirliğini yapmıştır.

  2002-2017 yılları arasında çeşitli derneklerde ve Konyaspor Futbol Kulübünde Başkan Vekilliği ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerinde bulunmuştur.

  Halen Kültür Bakanlığı Konya Koruma Bölge Kurulu Üyeliği görevini ifa etmektedir.

  Konya Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olarak görev yapmaktadır.

  Evli ve üç çocuk babasıdır.

  14.08.2018 tarihinde İlbank A.Ş.’ de Denetim Kurulu Üyesi olarak göreve başlamıştır.

 • Turan KONAK - Denetim Kurulu Üyesi

     

 • Onur GÖK - Denetim Kurulu Üyesi

  Onur GÖK

  Mesleki kariyerine 2011 yılında Vergi Müfettiş Yardımcısı olarak başlamış ve yapılan yeterlik sınavında başarı göstererek 01.07.2015 tarih ve 29403 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan üçlü Kararname ile Vergi Müfettişliğine atanmıştır.

  Eylül 2017-Nisan 2018 tarihleri arasında Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı’nda idari görevde bulunmuştur. Bu süre içerisinde Kurul Başkanlığı bünyesinde Merkezi Rapor Değerlendirme Komisyonu raportörlüğü yapmış ve ayrıca Kurul Başkanlığının “Mevzuat Birimi”nde görev almıştır.

  Nisan 2018 tarihinde Bakanlık Makamı Oluru ile Vergi Konseyi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atanmış olup, Mart 2019 tarihine kadar bu görevde bulunmuştur. Vergi Konseyi bünyesinde başta Gelir ve Kurumlar Vergisi Reformu Çalışmaları olmak üzere İstanbul Finans Merkezi Çalışmaları ve vergi reformu çalışmalarına, çalışma grubu üyesi olarak iştirak etmiştir.

  Nisan 2019 tarihinde Vergi Denetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak atanmış olup; halen bu görevini sürdürmektedir.

  Vergi Müfettiş Yardımcıları, Gelir Uzmanları, Maliye Uzmanları, Defterdarlık Uzmanlarının temel eğitim, hizmet içi eğitim, yetki ve yeterlik eğitim programlarında eğitici, komisyon üyesi ve koordinatör olarak görev almıştır.

  TÜRMOB tarafından yapılan Yeminli Mali Müşavirlik Sınavını başarı ile tamamlayarak Yeminli Mali Müşavir olmaya hak kazanmıştır.

  Vergi mevzuatı ve uygulamasına ilişkin olarak kaleme almış olduğu “Kurumlar Vergisi Revizyonu” ve  “Gelir Vergisi Matrahının Tespiti ve Beyanı: Açıklama ve Örneklerle” başlıklı 2 adet kitabı bulunmaktadır. Ayrıca ulusal ve uluslararası kongrelerde yayımlanmış çalışmaları bulunmaktadır.

  Mali hukuk ve ekonomi alanlarında yayın yapan hakemli dergilerde yayımlanmış makaleleri ile yine ekonomi, maliye, hukuk alanlarında yayın yapan internet sitelerinde yayımlanmış yazıları bulunmaktadır.

  18 Haziran 2019 tarihinde İller Bankası A.Ş. Denetim Kurulu Üyeliğine, 16.01.2020 tarihinde T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı Vergi Konseyi Genel Sekreterliğine atanmıştır.

  İngilizce bilmekte olup, evlidir.