İLBANK A.AŞ.
Ana Sayfa

 İletişim Bilgileri    Site Haritası    English
DUYURU VE İHALELER / DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ?SEVİNDİK, SÜMER VE KARŞIYAKA MAHALLELERİ İÇME SUYU, KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU ŞEBEKELERİ İNŞAATI İŞİ (DES-W2)?
SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER PROJESİ İHALELERİ DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ?SEVİNDİK, SÜMER VE KARŞIYAKA MAHALLELERİ İÇME SUYU, KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU ŞEBEKELERİ İNŞAATI İŞİ (DES-W2)?
 

İHALEYE DAVET

SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER PROJESİ-I

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ –DESKİ

DENİZLİ İÇMESUYU, ATIKSU VE YAĞMURSUYU SİSTEMLERİ İYİLEŞTİRME PROJESİ

 

SÖZLEŞME No. DES-W2

 

“SEVİNDİK, SÜMER VE KARŞIYAKA MAHALLELERİ İÇME SUYU, KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU ŞEBEKELERİ İNŞAATI  İŞİ”

Ülke: Türkiye

Proje Adı: Sürdürülebilir Şehirler Projesi-I. Denizli İçmesuyu, Atıksu ve Yağmursuyu Sistemleri İyileştirme Projesi

Sözleşme Başlığı: Sevindik, Sümer ve Karşıyaka Mahalleleri İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebekeleri İnşaatı İşi

Kredi No.: TR-8677

Sözleşme Referans No.: DES-W2

 

 

1. İşbu İhale İlanı, Development Business'in dijital sayısında 29 Ocak 2016 tarihinde yayımlanan WB417-01/16 referans no’lu Genel Satınalma Bildirimini (GPN) takiben yayımlanmaktadır.

 

2. İller Bankası A.Ş., Sürdürülebilir Şehirler Projesi-I’in giderlerinin karşılanması için Dünya Bankası’ndan finansman temin etmiştir ve söz konusu finansman tutarlarının bir bölümünü Denizli İçmesuyu, Atıksu ve Yağmursuyu Sistemleri İyileştirme Projesi kapsamındaki ödemeler için kullanmayı düşünmektedir.

 

3. Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ), DES W2, Sevindik, Sümer ve Karşıyaka Mahalleleri İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebekeleri İnşaatı  İşi Sözleşme Paketi için Dünya Bankası satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, isteklileri kapalı zarf usulü teklif vermeye davet etmektedir. İşin kapsamı, Denizli ili merkez ilçelerinde çapları 100 mm-400 mm arasında değişen duktil borularla yaklaşık 70 km içmesuyu hattı, yaklaşık 52 km Ø32 mm ve Ø40 mm PE borular ile içmesuyu ev bağlantısı, çapları 300 mm-2400 mm arasında değişen beton/betonarme borularla yaklaşık 54 km kanalizasyon hattı, yaklaşık 1300 adet muayene bacası, yaklaşık 17km Ø150 mm beton borularla parsel bağlantısı, yaklaşık 5000 adet parsel bacası, çapı 400 mm PE 100 borularla yaklaşık 1600 m kanalizasyon terfi hattı, çapları 400 mm-2400 mm arasında değişen beton/betonarme borularla yaklaşık 23 km yağmursuyu hattı ile 110 l/s kapasiteli bir adet atıksu terfi merkezi inşaatı yaptırılmasıdır. Planlanan sözleşme süresi 365 (üçyüzaltmışbeş) gün olan Kusur Sorumluluk Süresi hariç olmak üzere 24 (yirmidört) aydır.

 

4. İhale, Dünya Bankası’nın Ocak 2011 (Temmuz 2014 Revizyonu) tarihli Satın Alma Kılavuzları’nda belirtilen şekilde açık ihale usulü ulusal rekabetçi ihale yöntemiyle gerçekleştirilecektir ve Satın Alma Kılavuzları’nda tariflenen uygunluk şartlarına sahip tüm Teklif Sahiplerine açıktır.

 

5. İlgilenen uygun Teklif Sahipleri, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ), Ufuk Yarar’dan (ufuk.yarar@deski.gov.tr) daha fazla  bilgi alabilir ve Topraklık Mah. İzmir Bulvarı (Otogar Yanı) No: 41/A Pamukkale / Denizli / Türkiye adresinde mesai saatleri içerisinde (09:00 ile 17:00 saatleri arasında)  ihale dokümanını inceleyebilir.

 

6. İhaleye ilişkin yeterlilik şartlarına aşağıdaki linkten ulaşılabilir:

https://yeterlilik.deski.gov.tr/yeterlilik2.pdf

 

7. İlgilenen istekliler, aşağıdaki adrese yazılı olarak başvurarak ve 1.000 TL (Bin Türk Lirası) tutarındaki geri ödemesiz bir ücreti ödeyerek Türkçe olarak hazırlanan ihale dokümanını temin edebilirler. Ödeme yöntemi Denizli Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (DESKİ) Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O (Vakıfbank) Denizli Şubesi (Şube Kodu: 0049),  TR 91 0001 5001 5800 7302 1487 98 IBAN numaralı hesabına, Sözleşme No: DES-W2 için olduğu yazılarak yatırılacak olup, dokümanı satın almak için yatırılan bedel, hiçbir nedenle iade edilmeyecektir. İhale dokümanı posta/kurye servisi yoluyla veya elden  gönderilecektir.

 

8. Tekliflerin en geç 21/10/2019 tarihinde saat 14:00’e kadar aşağıdaki adrese teslim edilmesi gerekmektedir. Elektronik Tekliflere izin verilmeyecektir. Geç teslim edilen Teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. Teklifler 21/10/2019 tarih saat 14:15’te aşağıda belirtilen adreste, Teklif sahiplerinin temsilcilerinin ve katılmak isteyebilecek başka tarafların huzurunda açılacaktır. Tüm tekliflerin beraberinde 3.500.000 TL (Üç milyon beşyüz bin TL) tutarında  bir “Geçici Teminat” sunulması gerekmektedir. Tüm teklifler teklif açılış tarihinden itibaren en az 91 gün süre ile geçerli olmalıdır.

 

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ)

Topraklık Mah. İzmir Bulvarı (Otogar Yanı) No : 41/A Pamukkale / Denizli / Türkiye

 

Dikkatine: Proje Yönetim Birimi

Adres: Topraklık Mah. İzmir Bulvarı (Otogar Yanı) No : 41/A Pamukkale / Denizli / Türkiye

Kat/ Oda Numarası:  6. Kat, Oda No: Proje Yönetim Birimi Odası              

Şehir: Denizli

Posta Kodu: 20150

Ülke: Türkiye

9. Teklifler 21/10/2019 Saat 14:15’te aşağıda belirtilen adreste, Teklif sahiplerinin temsilcilerinin ve katılmak isteyebilecek başka tarafların huzurunda açılacaktır.

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ)

Topraklık Mah. İzmir Bulvarı (Otogar Yanı) No : 41/A Pamukkale / Denizli / Türkiye

Kat/ Oda Numarası:  11. Kat, Toplantı Salonu                                              

Şehir: Denizli

Posta Kodu: 20150

Ülke: Türkiye

 

İLBANK