İLBANK A.AŞ.
Ana Sayfa

 İletişim Bilgileri    Site Haritası    English
DUYURU VE İHALELER / Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ), “Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe, Deliktaş ve Karşıyaka Mahalleleri İçmesuyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebekeleri İnşaatı ve Rehabilitasyonu İşi” İhale İlanı
SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER PROJESİ İHALELERİ Denizli Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ), “Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe, Deliktaş ve Karşıyaka Mahalleleri İçmesuyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebekeleri İnşaatı ve Rehabilitasyonu İşi” İhale İlanı
 

İHALEYE DAVET

 

SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER PROJESİ-I

 

DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

SU VE KANALİZASYON İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ –DESKİ

 

DENİZLİ İÇMESUYU, ATIKSU VE YAĞMURSUYU SİSTEMLERİ İYİLEŞTİRME PROJESİ

 

 

SÖZLEŞME No. DES W1

 

ANAFARTALAR, DOKUZKAVAKLAR, AKTEPE, DELİKTAŞ VE KARŞIYAKA MAHALLELERİ İÇME SUYU, KANALİZASYON VE YAĞMURSUYU ŞEBEKELERİ İNŞAATI VE REHABİLİTASYONU İŞİ

 

Ülke: Türkiye

Proje Adı: Sürdürülebilir Şehirler Projesi-I. Denizli İçmesuyu, Atıksu ve Yağmursuyu Sistemleri İyileştirme Projesi

Sözleşme Başlığı: Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe, Deliktaş ve Karşıyaka Mahalleleri İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebekeleri İnşaatı ve Rehabilitasyonu İşi

Kredi No.: TR-8677

Sözleşme Referans No.: DES W1

 

 

1.      İşbu İhale İlanı, Development Business'in dijital sayısında 29 Mart 2016 tarihinde yayımlanan Genel Satınalma Bildirimini (GPN) takiben yayımlanmaktadır.

 

2.      İLBANK A.Ş., Sürdürülebilir Şehirler Projesi-I’in giderlerinin karşılanması için Dünya Bankası’ndan finansman temin etmiştir ve söz konusu finansman tutarlarının bir bölümünü Denizli İçmesuyu, Atıksu ve Yağmursuyu Sistemleri İyileştirme Projesi kapsamındaki ödemeler için kullanmayı düşünmektedir.

 

3.      Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ), DES W1, Anafartalar, Dokuzkavaklar, Aktepe, Deliktaş ve Karşıyaka Mahalleleri İçme Suyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebekeleri İnşaatı ve Rehabilitasyonu İşi Sözleşme Paketi için Dünya Bankası satın alma esas ve usulleri doğrultusunda, isteklileri kapalı zarf usulü teklif vermeye davet etmektedir. İşin kapsamı, Denizli ili merkez ilçelerinde çapları 100 mm-300 mm arasında değişen duktil borularla yaklaşık 99 km içmesuyu hattı, çapları 300 mm-600 mm arasında değişen beton/betonarme borularla yaklaşık 82 km kanalizasyon hattı, çapı 200 mm - 1000 mm olan koruge borularla yaklaşık 1450 m kanalizasyon hattı, çapları 140 mm-500 mm arasında değişen PE 100 borularla yaklaşık 1060 m kanalizasyon terfi hattı, çapları 400 mm-1600 mm arasında değişen beton/betonarme borularla yaklaşık 26 km yağmursuyu hattı ile 200 l/s ve 15 l/s kapasiteli iki adet atıksu terfi merkezi inşaatı yaptırılmasıdır. Planlanan sözleşme süresi 365 (üçyüzaltmışbeş) gün olan Kusur Sorumluluk Süresi hariç olmak üzere 24 (yirmidört) aydır.

 

4.      İhale, Dünya Bankası’nın Ocak 2011 (Temmuz 2014 Revizyonu) tarihli Satın Alma Kılavuzları’nda belirtilen şekilde açık ihale usulü ulusal rekabetçi ihale yöntemiyle gerçekleştirilecektir ve Satın Alma Kılavuzları’nda tariflenen uygunluk şartlarına sahip tüm Teklif Sahiplerine açıktır.

 

5.      İlgilenen uygun Teklif Sahipleri, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi (DESKİ), Ufuk Yarar’dan (ufuk.yarar@deski.gov.tr) daha fazla  bilgi alabilir ve Topraklık Mah. İzmir Bulvarı (Otogar Yanı) No: 41/A Pamukkale / Denizli / Türkiye adresinde mesai saatleri içerisinde (09:00 ile 17:00 saatleri arasında)  ihale dokümanını inceleyebilir.

 

6.      İhaleye ilişkin yeterlilik şartlarına aşağıdaki linkten ulaşılabilir:

https://yeterlilik.deski.gov.tr/yeterlilik.pdf

 

7.      İlgilenen istekliler, aşağıdaki adrese yazılı olarak başvurarak ve 1.000 TL (Bin Türk Lirası) tutarındaki geri ödemesiz bir ücreti ödeyerek Türkçe olarak hazırlanan ihale dokümanını temin edebilirler. Ödeme yöntemi Denizli Büyükşehir Belediyesi, Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü’nün (DESKİ) Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O (Vakıfbank) Denizli Şubesi (Şube Kodu: 0049),  TR 91 0001 5001 5800 7302 1487 98 IBAN numaralı hesabına, Sözleşme No: DES-W1 için olduğu yazılarak yatırılacak olup, dokümanı satın almak için yatırılan bedel, hiçbir nedenle iade edilmeyecektir. İhale dokümanı posta/kurye servisi yoluyla veya elden  gönderilecektir.

 

8.      Tekliflerin en geç 03 Nisan 2019 tarihinde saat 14:00’e kadar aşağıdaki adrese teslim edilmesi gerekmektedir. Elektronik Tekliflere izin verilmeyecektir. Geç teslim edilen Teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır. Teklifler 03/04/2019 tarih saat 14:15’te aşağıda belirtilen adreste, Teklif sahiplerinin temsilcilerinin ve katılmak isteyebilecek başka tarafların huzurunda açılacaktır. Tüm tekliflerin beraberinde 3.500.000 TL (Üç milyon beşyüz bin TL) tutarında  bir “Geçici Teminat” sunulması gerekmektedir. Tüm teklifler teklif açılış tarihinden itibaren en az 91 gün süre ile geçerli olmalıdır.

 

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ)

Topraklık Mah. İzmir Bulvarı (Otogar Yanı) No : 41/A Pamukkale / Denizli / Türkiye

 

Dikkatine: Proje Yönetim Birimi

Adres: Topraklık Mah. İzmir Bulvarı (Otogar Yanı) No : 41/A Pamukkale / Denizli / Türkiye

Kat/ Oda Numarası:  6. Kat, Oda No: Proje Yönetim Birimi Odası               

Şehir: Denizli

Posta Kodu: 20150

Ülke: Türkiye

 

9.      Teklifler 03 Nisan 2019 Saat 14:15’te aşağıda belirtilen adreste, Teklif sahiplerinin temsilcilerinin ve katılmak isteyebilecek başka tarafların huzurunda açılacaktır.

 

Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ)

Topraklık Mah. İzmir Bulvarı (Otogar Yanı) No : 41/A Pamukkale / Denizli / Türkiye

Kat/ Oda Numarası:  11. Kat, Toplantı Salonu                                               

Şehir: Denizli

Posta Kodu: 20150

Ülke: Türkiye

İLBANK