A?LBANK A.AŞ.
Ana Sayfa

 İletişim Bilgileri    Site Haritası    English
DUYURU VE İHALELER / BELEDİYE HİZMETLERİ PROJESİ II
BELEDİYE HİZMETLERİ PROJESİ SONUÇLANAN İHALELER BELEDİYE HİZMETLERİ PROJESİ II
 
ASAT İçmesuyu Tesisleri Rehabilitasyon İşleri Sözleşmesi (Sözleşme No. ASAT2-W2)
Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), “Muratpaşa-Konyaaltı-Kepez Bölgeleri Kanalizasyon Şebeke İnşaatı İşi (Sözleşme No: ASAT2-W3)”
Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), “Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt Alımı (Sözleşme No: ASAT2-G7)”
Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), “Konyaalti – Döşemealti – Kepez Bölgeleri Kanalizasyon İnşaatı İşi (Sözleşme No: ASAT2-W6)”
Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), “Hurma Çevre Koruma ve Kontrol Laboratuarı Binası İnşaatı İşi (Sözleşme No: ASAT2-W9)”
Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), “Kepez, Muratpaşa, Aksu ve Döşemealtı İlçe Belediyeleri ile Kızıllı, Kurşunlu, Topallı, Fettahlı Bölgeleri İçmesuyu Şebeke ve Evsel Bağlantılar İnşaatı İşi (Sözleşme No: ASAT2-W1)”
Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), “Lot-1: Tam Donanımlı Fiziki Su Kayıpları Tespit Aracı Alımı ve Lot-2: Fiziki Su Kayıpları Tespit Ekipmanları Alımı (Sözleşme No: ASAT2-G06)”
Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), “LOT 1: 1.500 Adet Sfero Döküm Kanalizasyon Baca Kapağı Alımı ve LOT 2: 2.000 Adet Kompozit veya Silikopolimer Esaslı Kanalizasyon Baca Kapağı Alımı (Sözleşme No.ASAT-G10)”
”Kayseri Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi ve Pilot Kompost Tesisi İnşaat İşleri (Sözleşme No. KAY-W1)”
Kamyon Tipi Teleskopik Bomlu Çok Amaçlı İş Makinası Temini (Sözleşme No: ASAT2- G3) - 20-06-2013
Kırşehir Su Temin Sisteminin Rehabilitasyonu İnşaatı ve SCADA Kurulumu İşi (Sözleşme No: KIR-W1)
Batı Havzası Kanalizasyon Ana Kolektörleri, Terfi Hatları, Terfi Merkezleri ve Kanalizasyon Şebekesi İnşaatı (Sözleşme No: MES2-W1)
Beypazarı Kanalizasyon Sistemi Ana Kollektör Hattı, Terfi İstasyonları, Terfi Hatları ve Atıksu Arıtma Tesisi İnşaatı İşi (Sözleşme No: BEY-W1)
Bitümlü Sıcak Karışım Asfalt Alımı (Sözleşme No: ASAT2-G8)
ASAT Kanalizasyon Şebeke ve Kollektör İnşaatı İşi (Sözleşme No: ASAT2-W10)
DENİZLİ İçmesuyu, Atıksu ve Yağmursuyu Şebekesi İnşaatı ve SCADA Sisteminin Kurulumu İşi (Sözleşme No: DEN3-W1)-04-07-2014
KAYSERİ Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi İşletilmesi için Çöp Kompaktörü, Vidanjör, Pick-up ve Damperli Kamyon Alımı (Sözleşme No. KAY-G2)
KAYSERİ Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi İşletilmesi için Paletli Dozer ve Tekerlekli Yükleyici Alımı (Sözleşme No. KAY-G1)
DESKİ Muratdede ve İlbade Mahalleleri İçmesuyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebekeleri İnşaatı ve Rehabilitasyonu İşi (Sözleşme No. DEN3-W2)
DESKİ Akkonak ve Karaman Mahalleleri İçmesuyu, Kanalizasyon ve Yağmursuyu Şebekeleri İnşaatı ve Rehabilitasyonu İşi (Sözleşme No. DEN3-W3)
ASAT Kanalizasyon Şebeke İnşaatı İşi (Sözleşme No. ASAT2-W7)
Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT), ‘‘Lot-1 Fiziki Su Kayıpları Tespit Ekipmanları Alımı, Lot-2 Minibüs Tipi Kuka Kanal Açma Araçları Alımı....
Lot-1 Araç Üstü Kanal Açma Aracı Alımı, Lot-2 Kombine Kanal Açma ve Temizleme Aracı Alımı (Sözleşme No. DEN3-G1)
Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ), “Tamir Bakım Onarım Araçları Alımı (Satınalma Plan No. DEN3-G2)’’
Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT), “Multi-Jet Kuru Tip Soğuk Su Sayaçları Alımı İşi (Satınalma Plan No. ASAT2-G15)”
Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ), “Vidanjör Araçları Alımı (Sözleşme No. DEN3-G3)’’
Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (DESKİ), “Lot-1 Komple Araç İçi Fiziki Su Kayıpları Tespit Aracı Alımı, Lot-2 Komple Araç İçi Boru ve Kanal Görüntüleme Aracı Alımı (Satınalma Plan No. DEN3-G4)”
Lot-1 Transfer İstasyonlarının İşletilmesi için 4 adet Çekici ve 8 adet Treyler Alımı, Lot-2 Eski Depolama Sahalarının Rehabilitasyonunda Kullanılmak üzere 1 adet Kepçe Alımı, Lot-3 Katı Atık Düzenli Depolama Tesisi İç Yollarının Temizlenmesi için 1 adet Midi Yol Süpürme Aracı Alımı (Sözleşme No. KAY-G5)
Hız Esaslı Çok Hüzmeli Kuru Tip Soğuk Su Sayacı Alım İşi (Satınalma Plan No. ASAT2-G17)
Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT), “Temizsu Arazözü Alımı (Satınalma Plan No. ASAT2-G18)”