A?LBANK A.AŞ.
Ana Sayfa

 İletişim Bilgileri    Site Haritası    English
Promosyon Muhasebe ve Mali İşler Dairesi Duyurusu
 
 

             Bankamız Merkez ve Bölge Teşkilatı personelinin 01.05.2012 – 30.04.2015 tarihlerini kapsayan 3 yıllık döneme ait maaş promosyon anlaşması Başbakanlığın 2007/21 sayılı genelgesi çerçevesinde kurulan komisyonca yapılan ihale sonucunda en yüksek promosyon sağlayan Türkiye Halk Bankası AŞ. üzerinde kalmıştır.

             Yapılan maaş protokolü çerçevesinde sağlanan promosyon Merkez ve Bölge Teşkilatı personelinin maaş hesaplarına 18.05.2012 tarihinde peşin ve bir defada 1.780,00 TL olarak aktarılacaktır.

 

            Protokol çerçevesinde;

 

            - Protokol tarihi itibariyle ATM üzerinden 1 günde çekilecek azami tutar 1.500,00 TL olup bu limit günün koşullarına göre Türkiye Halk Bankası A.Ş tarafından yeniden düzenlenebilecektir.

 

            - Banka personelinin maaş hesaplarından hesap işletim ücreti alınmayacaktır.

 

            - Kredi kartı tahsis edilen Banka personelinden kredi kartı üyelik bedeli alınmayacaktır.

 

            - Kurum personelinin hesaplarından gerçekleştireceği Havale ve EFT' lerden ücret/masraf/komisyon ve her ne ad altında olursa olsun masraf alınmayacaktır.

 

            - ATM paylaşımına dahil olan tüm Banka ATMlerinin kullanımı, söz konusu anlaşma hükümlerine göre ücretlendirilecektir.

 

            - Bireysel Kredi, Maaş Avansı ve Kredi Kartlarında T.Halk Bankasının yürürlükteki tahsis ve fiyatlama şartları geçerli olacaktır.

 

            - Bireysel Kredi işlemlerinden yürürlükteki oran ve tutarlarda ücret/masraf /komisyon tahsilatı yapılacaktır.

 

            - Banka personeline yapılacak olan maaş, ikramiye, vergi iadesi, tazminat v.b. ödemelerin, Kurumun maaş ödemelerinin yapılacağı Müşteri Numarası üzerinden gerçekleştirilmesi zorunludur.

 

            - Banka personelinin İnternet ve Telefon aracılığı ile maaş hesaplarından yapacağı TL Havale ve EFT’ lerden masraf alınmayacaktır.

İLBANK A.Ş. - Promosyon Muhasebe ve Mali İşler Dairesi Duyurusu