A?LBANK A.AŞ.
Ana Sayfa

 İletişim Bilgileri    Site Haritası    English
YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN MÜCAHİT DEMİRTAŞ'IN MESAJI
 

Yeni Yönetim Kurulu’muzun ülkemiz, milletimiz ve yerel yönetimlerimiz için hayırlara vesile olmasını diliyor, devraldığımız sorumluluğun önemini ve ağırlığını çok iyi bildiğimi belirtmek istiyorum.

Hiç şüphesiz çevremize ve şehirlerimize yapılan her yatırım; ekonomiyi, ticari ilişkileri, sosyal ve kültürel hayatı, eğitimi, sağlığı, günlük yaşam pratiklerimizi derinden etkilemektedir.

Ekonominin can damarları olan şehirlerimizin alt ve üst yapılarının gelişimine ve bu sayede ülkemizin rekabetçiliğinin artırılmasına, 2023 hedeflerimize ve ötesine yürüyüşümüz güçlü ve kararlı bir şekilde devam ediyor.

Bugün, 83 yaşına giren İLBANK ailesi olarak yeni bir döneme giriyoruz.

Bu dönem bizim için, mevcut projeleri bitireceğimiz, yeni projeleri hayata geçireceğimiz, devraldığımız bayrağı en iyi şekilde taşıyacağımız bir dönem olacaktır.

Bu dönemde 3 ana unsura çok önem vereceğiz. İnsan, zaman ve mekân…

İnsan.

Temel unsuru insan ve insana hizmet olan düsturumuzdan taviz vermeyeceğiz. İnsanı yaradandan ötürü sevecek, ona hizmet etmenin yollarını arayacak ve hizmet edenlerin işlerini kolaylaştırmanın derdinde olacağız.

Zaman.

Güneşin altında buz satan bir adam panik halde: “Sermayesi hızla tükenen bu adama yardım eder misiniz?” diye feryat ediyordu. Bizler de zamanı güneş altında eriyen bir buz gibi görecek, gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız.

Ve mekân.

Bu ülkenin insanını rahatlatan ve mutlu kılan mekân ve şehirlere ihtiyacımız olduğunu asla unutmayacak, cennet vatanımızın kimlikli ve sağlıklı şehirlere ulaşması için çalışacağız.

Türkiye’nin kalkınmasının sıçrama tahtasının şehirlerimiz olduğunu unutmayacak, hizmet kalitemizi daima artıracağız.

Türkiye'nin büyümesi, milletimizin refahı ve huzuru, ülkemizin başta 2023 vizyonu olmak üzere 2053 ve 2071 yılı hedeflerine ulaşması için her türlü gayret ve kararlılığı göstermeye devam edeceğiz.

İLBANK istikrar ve güven ortamının yaşandığı son 14 yılda, finans destekleri ve danışmanlık gibi stratejik konularda çıtayı dünya standartları seviyesine çıkarmıştır.

Bu başarımızı daha büyük başarılarla taçlandırmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da binlerce mesai arkadaşımızın özverili ve gayretli çalışmalarının aynen devam edeceğinden hiç şüphem yoktur.

Ülkemizin dört bir yanında devam eden projelerimizi aksatmadan belirlenen zamanda bitirmek ve yeni projelerimizi hayata geçirmek bizim en önemli görevimizdir.

Yeni dönemde de yoğun bir tempo ile çalışarak milletimizin ihtiyaç duyduğu hizmet ve yatırımlarımıza devam edeceğiz.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için ihtiyacımız olan gücün Büyük İlbank Ailesi’nin her ferdinde mevcut olduğunu biliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Mücahit DEMİRTAŞ          

İlbank Yönetim Kurulu Başkanı

İLBANK A.Ş. - YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ SAYIN MÜCAHİT DEMİRTAŞ'IN MESAJI