A?LBANK A.AŞ.
Ana Sayfa

 İletişim Bilgileri    Site Haritası    English
İLLER BANKASI A.Ş. MAAŞ ÖDEME PROTOKOLÜ
 

İLLER BANKASI A.Ş. MAAŞ ÖDEME PROTOKOLÜ

 

 

Genel Müdürlüğümüz ile 18 Bölge Müdürlüğümüz çalışanlarının maaş ödeme promosyon ihalesi 20.03.2015 tarihinde yapılmış olup, en yüksek teklif ile 5.150.000,00 TL T.C. Ziraat Bankası A.Ş. üzerinde kalmıştır. Yönetim Kurulumuzun 08.04.2015 tarih ve 9/209 sayılı kararları ile de; 01.05.2015 – 30.04.2018 dönemi içerisinde Bankamız personelinin maaş ve diğer ödemelerinin T.C. Ziraat Bankası A.Ş. aracılığı ile yapılması uygun görülmüş,  01.05.2015 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ile  maaş ödeme  protokolü imzalanmıştır.

 

            İlgili protokol çerçevesinde;

 

1-      Promosyon ödemesi en geç 21/05/2015 tarihine kadar banka çalışanlarının maaş hesaplarına 1.925,95 TL olarak tek seferde nakit olarak ödenecek olup, yapılacak ödemeden sonra protokol süresi boyunca gelecek personele Banka tarafından promosyon ödemesi ilk maaş ödemesini takip eden ayda protokol bitiş tarihi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre ödemesi yapılacaktır. Promosyon tutarı personelin Banka nezdindeki hesaplarına yatırılacaktır.

2-      Bankamız personelinin işbu protokol kapsamındaki maaş hesaplarından Hesap İşletim Ücreti alınmayacaktır.   

3-      Kredi Kartı tahsis edilen Bankamız personelinden Kredi Kartı ve Ek Kart Üyelik bedeli alınmayacaktır.

4-      Bankamız personelinin hesaplarından gerçekleştireceği Havale ve EFT’lerden (Şube içerisinden yapılan işlemler hariç) ATM, İnternet Bankacılığı ve Telefon Bankacılık işlemlerinden ücret/masraf/komisyon/mesaj ücreti ve her ne ad altında olursa olsun masraf alınmayacaktır.

5-      ATM paylaşımına dahil olan tüm Banka ATM’lerinin kullanımı, T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin cari uygulamalarına göre ücretlendirilir.

 

6-      Bireysel Kredi, Kredili Mevduat ve Kredi Kartlarında T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin tahsis ve fiyatlama şartları geçerlidir.

7-      Bireysel Kredi işlemlerinden yürürlükteki oran ve tutarlarda ücret/masraf/komisyon tahsilatı yapılacaktır.

8-      Bankamız personeline yapılacak olan maaş, ikramiye (promosyon ödemeleri hariç) v.b. ödemelerin Personel ödemelerinin yapılacağı müşteri numarası üzerinden gerçekleştirilmesi zorunludur.

9-      Bankamız personeline toplu olarak KMH (Kredili Mevduat Hesabı) tanımı yapılacak olup, Bankamız personeli talebi ile aktif hale getirilecektir.

10-  Bankamız personelinin yazılı talebi olmadan maaş hesabı değerlendirmeye (tasarrufa) tabi tutulmayacaktır. (Her türlü sigortalama, yatırım hesabı, fon hesabı  vb.)

11-  ATM sisteminin bugünkü işleyişi gereği ATM kartı sahiplerinin hesap bakiyelerinin müsait olması durumunda bir günde çekebilecekleri azami tutar 1.500,00 TL olup bu limit günün koşullarına göre yeniden düzenlenebilecektir.

İLBANK A.Ş. - İLLER BANKASI A.Ş. MAAŞ ÖDEME PROTOKOLÜ